17:19, 13 Липня 2020

У місті на Волині ще шість проектів претендують на фінансування з Громадського бюджету

У Володимирі-Волинському виконавці здійснили перевірку ще восьми проектів Громадського бюджету 2021, з яких шість проектів успішно пройшли оцінку та два були відхилені.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

В управлінні економічного розвитку та інвестицій виконкому інформують про продовження проведення перевірки проектів Громадського бюджету.

Як зазначається, успішно пройшли оцінку структурних підрозділів виконавчого комітету ще 6 проектів, а це:

«Доріжка в майбутнє»

«Володимир без сміття» – поводження з твердими побутовими відходами

«Безпечні пішохідні переходи»

«Арт простір»

«Парк інтелектуального відпочинку «Легенди Володимира»

«Дитячі сплави на байдарках»

Проекти, які було відхилено, це «Сортувальна станція сміття» та «Центр переробки побутового пластику та виготовлення пластикових деталей».

Відповідно до оцінки управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради загальна вартість реалізації перевищує граничну межу, встановлену для великих проектів.

В управлінні економічного розвитку та інвестицій наголошують, що відповідно до «Положення про громадський бюджет (бюджет участі) м.Володимир-Волинський» не приймаються до розгляду проекти, які передбачають залучення для їх реалізації додаткової штатної чисельності до штату бюджетної установи та постійного її утримання за рахунок коштів міського бюджету.

Ще один проект  – «Песик ВВ» – надіслали автору на доопрацювання.

Усього за станом на 13 липня статус «Успішно пройшов оцінку» отримали 10 проектів, 4 проекти отримали статус “Відхилено”, 2 проекти надіслано автору на доопрацювання та 6 проектів знаходяться на перевірці у структурних підрозділах виконавчого комітету міської ради, до повноважень яких відноситься їх реалізація.

Остаточне рішення щодо визначення переліку проектів, які допускаються та не допускаються до голосування, ухвалюватиме Координаційна рада з питань громадського бюджету.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: