18:07, 02 Жовтня 2020

У місті на Волині призупинять навчання у кількох школах та дитсадку

Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося сьогодні, 2 жовтня,  у Нововолинську рекомендували призупинити освітній процес у закладах загальної середньої освіти  № 3, № 4, № 5, № 6, ліцеї № 8 та у дошкільному навчальному закладі № 7 з 5 по 9 жовтня цього року.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Таке рішення пов’язане із ситуацією, яка склалася  в освітніх закладах у зв’язку зі спалахом гострої респіраторної хвороби COVID-19.

За словами першого заступника міського голови, секретаря ради Андрія Сторонського, нині у школах велика кількість вчителів та дітей відсутні, у багатьох із них підтверджений Covid-19.

«Ситуація із коронавірусом різко погіршилася в усій країні. У Нововолинську за останню добу виявили 18 нових випадків. Ми щодня реєструємо  близько 20-ти хворих на коронавірус  і найбільше хворіють організовані колективи», – зазначив Андрій Сторонський.

Як повідомила начальниця управління освіти Ольга Лакиш, у деяких закладах хворіють понад 30 % працівників. Половина з них уже отримали позитивні ПЛР-тести. Серед дітей захворюваність невисока. Підтверджений діагноз Covid-19 діагностували у двох школярів.

Враховуючи дану ситуацію, управління освіти пропонує у цих 5-ти закладах освіти та одному дошкільному навчальному закладі тимчасово припинити роботу. Зокрема у робочому порядку директори даних закладів вирішать, яким чином проходитимуть заняття, адже у деяких школах кількість хворих вчителів настільки велика, що навіть дистанційно провести заняття немає кому.

Андрій Сторонський акцентував увагу керівництва управління освіти на  посиленні профілактичної роботи у колективах дошкільних навчальних закладів та закладів загальної середньої  освіти щодо захворюваності на коронавірус.

Варто пам’ятати, що відповідальність кожного сприятиме уникненню інфікування та збереженню здоров’я себе і своїх близьких, а також убезпечить усіх від запровадження більш жорстких карантинних заходів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: