16:15, 24 Травня 2020

У місті на Волині придбали світлодіодні світильники для вуличного освітлення

На виконання «Програми будівництва, капітального ремонту та поточного ремонту системи зовнішнього освітлення на території Ківерцівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» здійснили закупівлю світлодіодних світильників для вуличного освітлення потужністю 50 Вт., в кількості 125 штук на суму 100 тисяч гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської міськради.

Метою закупівлі світильників є впровадження енергоощадних заходів та економії коштів громади. Наразі замінили світильники на вулиці Незалежності та додатково встановили їх на вулиці Європейська.

Одночасно інформують громаду про проведення поточного  ремонту мережі вуличного освітлення скверу Героїв Євромайдану. Роботи виконувала підрядна організація ТзОВ «І ПЛЮС» згідно укладеного договору із відділом капітального ремонту, комунального господарства та майна Ківерцівської міської ради.

«Поодинокі прояви вандалізму в нашому місті зазвичай не набирають широкого розголосу, однак створюють некомфортне середовище і в цьому плані дрібницями вже не здаються. Вандали навмисно знищують об’єкти благоустрою та завдають збитки громаді.

Вкотре закликаємо громадян не знищувати комунальне майно. Пам’ятайте про особливість цього скверу та ставтесь з повагою до полеглих Героїв України», –  наголошують у Ківерцівській міськраді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: