17:35, 02 Липня 2020

У місті на Волині презентували багатофункціональну платформу «PeopleCity»

Перший заступник Нововолинського міського голови, секретар ради Андрій Сторонський провів робочу зустріч із директором з розвитку бізнесу ізраїльської компанії «АuxBridge» Алексом Любецьким.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Пан Алекс презентував розробку компанії – багатофункціональну платформу PeopleCity.

Ця сучасна інформаційна система дозволяє оптимізувати процес взаємодії та спілкування містян з органами влади. За допомогою смартфона, планшета чи персонального комп’ютера мешканці міста можуть надсилати запити, що їх цікавлять. PeopleCity дає можливість відразу обробляти такі відомості та швидко реагувати на проблемні питання, – зазначив директор.

Андрій Сторонський наголосив на тому, що влада Нововолинська зацікавлена та сприяє  запровадженню інноваційних рішень, котрі спрямовані на підвищення комфорту життя містян та покращення якості роботи комунальних служб. Як приклад навів роботу ЦНАПу, де забезпечено належні умови для комплексного та ефективного надання адміністративних та інформаційно-консультативних послуг.

На зустрічі були також присутні заступник міського голови Олександр Громик та завідувач сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проектів та грантів відділу економіки виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вероніка Сєргєєва. У формі діалогу із представником компанії вели мову про переваги даного проекту, обговорили технічні моменти та кошторис.

На цьому етапі пропозицію взяли до відома. Її вивчатимуть детальніше, аби прийняти остаточне рішення щодо доцільності впровадження проекту в дію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: