14:58, 22 Травня 2020

У місті на Волині організовують обговорення змін до плану забудови вулиці

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводять обговорення та розгляд містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови  в районі вулиці Данила Галицького в місті  Ковелі Волинської області».

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Детальний план розробили з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території,  визначення всіх планувальних обмежень згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  23 січня 2020 року 62/53 «Про  внесення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови  в районі вулиці Данила Галицького».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Людмила Мурай.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, має  площу 0,2673 га і розміщена в південно-західній частині міста. Відповідно до генерального плану міста вона належить до зони садибної житлової забудови.  В межах проектної території планується  розміщення  магазину на земельній ділянці площею 0,1 га (кадастровий номер 0710400000:09:012:0037), яка перебуває у приватній власності для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, а також формується дві ділянки для розміщення індивідуальної житлової забудови площами 0,0847 та 0,0821 кв.м за рахунок територій, які використовуються для городництва біля житлового будинку №62 по вул.Володимирській. Площа забудови території складатиме 587,0 кв.м, площа мощення – 908,0 кв.м, озеленення – 1179,0 кв.м.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

Схема розташування території у планувальній структурі міста

План існуючого використання території

Проектний план

Схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали:

Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  21 травня 2020 року по 22 червня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 червня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення змін до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови  в районі вулиці Данила Галицького в місті  Ковелі Волинської області відбудуться 22 червня 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: