13:07, 23 листопада 2019

У місті на Волині обрали нового голову міської ради ветеранів

У Ковелі обрали нового голову міської ради ветеранів.

Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

20 листопада відбулась звітно-виборна конференція Ковельської міської ради ветеранів війни, праці і Збройних Сил за участю керівників та членів первинних організацій. У зібранні брали участь начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Діана Возна.

Перед початку роботи учасники вшанували пам’ять померлих ветеранів хвилиною мовчання. На порядок денний конференції винесли питання, а саме звіт голови ради ветеранів про проведену роботу та звіт ревізійної комісії. Діяльність ветеранського активу визнали задовільною. За словами голови ревізійної комісії Євгенії Головницької, кошти, які виділялись міською радою, витрачались на потреби, передбачені статутом. Фінансових порушень не виявили.

На засіданні обговорили низку важливих питань, якими сьогодні живе громадський осередок. На конференції обрали нового голову міської ради ветеранів. Ним стала Марія Батраченко, яка працювала тут секретарем.

Марія Батраченко подякувала колегам і висловила сподівання на подальшу співпрацю, взаємопідтримку і розуміння. Директор територіального центру соціального обслуговування Діана Возна адресувала слова вдячності за багаторічну роботу попередньому керівнику Віталію Подолянчуку та привітала новообраний актив організації.

Музичні вітання учасникам конференції подарували слухачі мистецького факультету Університету ІІІ віку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: