10:33, 04 Серпня 2020

У місті на Волині обговорять низку нових будівництв

Громадські слухання запланували у Нововолинську.

Про це повідомляють на веб-сайті Нововолинської міськради.

Інформують про проведення громадських слухань щодо обговорення та розгляду містобудівної документації – детальних планів території:

– будівництво та обслуговування магазину з продажу автозапчастин на  вул. Автобусна в  м. Нововолинську, в районі автостанції, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).

– будівництво та обслуговування індивідуальних (садибних) житлових будинків та господарських споруд в районі вул. Автобусна – провул. Комунальний – бульв. Шевченка  (територія біля існуючого садибного житлового будинку на бульв. Шевченка, 49), у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки.

– будівництво та обслуговування торговельного об’єкту – продуктового магазину на вул. Львівська, 10-А, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і уточнення містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки)

– будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Святого Володимира, 30 в  м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).

– будівництво та обслуговування сервісного пункту автомобілів на вул. Автобусна, навпроти автостанції, біля автодороги Ковель – Жовква, в м. Нововолинську, у зв’язку з визначенням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень забудови даної земельної ділянки).

Громадські слухання відбудуться 12 серпня об 11:00  у приміщенні виконкому, за адресою: м. Нововолинськ, пр. Дружби, 27, на першому поверсі в актовому залі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: