11:36, 18 листопада 2020

У місті на Волині молодь привітали з Міжнародним днем студентів

17 листопада у залі засідань міської ради володимир-волинську молодь привітали з Міжнародним днем студентів. Активним і талановитим вручили подяки, грошові премії, а учасникам міського конкурсу есе «Якби мером міста був я…» – грамоти та подарунки.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Зі святом молодих людей привітав міський голова Петро Саганюк. У своєму виступі він  висловив вдячність студентам за активну участь у творчих заходах, що проводяться у Володимирі-Волинському і направлені на самореалізацію молоді.

“Студентські роки – це найкращі роки у житті, повірте. Я теж колись був студентом, навчався в прекрасному місті Львові. І якби сьогодні мене запитали, що хотів би повернути, я б з упевненістю сказав: “Поверніть мої студентські роки”. Адже це час, коли людина любить, пізнає життя, стає на свій шлях.

Тож сьогодні від імені міської влади, депутатського корпусу, управління освіти, молоді та спорту хотів би вас привітати з цим прекрасним святом. Побажати, щоб ви не знали проблем, які сьогодні є в країні, щоб ніколи не було війни, а лише мир і спокій на нашій землі. Хай доля буде прихильною до вас, а Всевишній береже вас та ваші родини”, – зазначив Петро Саганюк.

Очільник міста побажав присутнім у залі бути успішними, знайти свою дорогу в житті, не забувати про своє коріння та продовжувати брати участь у розвитку міста.

Кращим студентам, активістам загальноміських молодіжних заходів вручили відзнаки та грошові премії. Так, за високі успіхи у навчанні, активну участь у студентському самоврядуванні, громадському житті міста та з нагоди Дня студента подяками нагородили:

Рокицьку Наталію – ученицю 3 курсу вищого професійного училища,

Карпук Аліну  – ученицю 2 курсу вищого професійного училища,

Віценюка Борислава-Ореста – учня 3 курсу вищого професійного училища,

Міщан Катерину – студентку 3 курсу педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського,

Драголюка Романа – студента 2 курсу педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського,

Сулімову Вікторію – студентку 3 курсу педагогічного фахового коледжу ім. А.Ю. Кримського,

Цибень Оксану – студентку 3 курсу агротехнічного коледжу,

Ткачук Аліну – студентку 4 курсу агротехнічного коледжу,

Столярук Марію – студентку 3 курсу агротехнічного коледжу.

Також міський голова нагородив призами та грамотами переможців і учасників міського конкурсу есе «Якби мером міста був я…», що проводився з нагоди Міжнародного дня студента, а саме Дубинчука Богдана, Ткачук Аліну, Столярук Марію, Кабак Ірину, Антонюк Олену, Жданюка Олександра, Холодкову Ярославу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: