21:40, 09 Липня 2020

У місті на Волині борються зі шкідником

Протягом тижня працівники КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» об’їжджають Рожище, аби виявити та ліквідувати павутинні гнізда на деревах, які створює американський білий метелик.

Про це повідомляють на веб-сайті Рожищенської міськради.

Нагадаємо, що ще минулого року американський білий метелик з’явився та завдав чималої шкоди рожищенським садкам й паркам. Несприятливі умови на деякий час призупинити їх розмноження. Але нині, з настанням теплої погоди, на деревах з’являються павутинні гнізда, які свідчить про присутність шкідника.

Тому сьогодні дуже важливо проводити частий огляд своїх садів, що дасть змогу на ранніх стадіях виявити та знищити гусінь.

Гілки з гніздами потрібно обпалити факелами або зрізати, зібрати у пакети та знищити ще до розповзання в пошуках корму. Також на заражених деревах потрібно видалити відмерлу кору і обмазувати стебла вапном.

Рожищан просять відповідально поставитися до боротьби з небажаним карантинним шкідником: оглядати свої дерева та не соромитися сказати сусідам або особам, які орендують приміщення, що на території побачили павутинні гнізда.

До слова, нехтування заходами зі знищення карантинних організмів передбачає адміністративну відповідальність.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: