22:36, 30 Травня 2019

У місті на Волині відбудеться зустріч з популярним письменником

На Волині у місті Нововолинську відбудеться творча зустріч з популярним письменником, публіцистом, журналістом, видавцем Мирославом Дочинцем.

Про це повідомляє Нововолинська міськрада.

Подія відбудеться 04 червня 2019 року о 15:00 у центральній міській бібліотеці (проспект Дружби, 17).

Мирослав Дочинець — автор понад 20 книг, лауреат Міжнародної літературної премії «Карпатська корона», володар відзнаки «Золотий письменник України», лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка за романи «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» та «Горянин. Води Господніх русел», лауреат премії «Українська книжка року» у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» за видання «Синій зошит. Аркуші днів світящих» та «Лад».

Автор працює в філософсько-психологічному напрямку. Його книгами-бестселерами зачитується багато людей не тільки в Україні, але й за кордоном.

Унікальна книга «Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона — як жити довго в щасті і радості» витримала вже 12 перевидань і видана накладом понад мільйон примірників,перекладена багатьма мовами: італійською, польською, румунською, англійською і навіть японською.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: