12:12, 01 Червня 2019

У місті на Волині стартував 14-й міжнародний пробіг. ФОТО

У місті Ковель на Волині сьогодні 1 червня відбуваються грандіозні спортивні змагання –  «VIII-th Kovel Half Marathon» та ХІV-ий Ковельський міжнародний пробіг. 

Організатори змагань — громадська організація «Спортивний клуб «Ковель» спільно з Ковельською міською радою, федерацією легкої атлетики Волинської області.

Участь у забігах беруть громадяни України, Республіки Польща, Республіки Білорусь та Німеччини.

Раніше традиційний захід відбувався у травні і співпадав із святкуванням Дня міста Ковель або під час навчального року. Традиція участі молоді спонукала організаторів проводити змагання якнайкраще та в зручний для діток час — 1 червня.

Цього року захід присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Участь у півмарафоні (21,1 км) беруть понад сто учасників, у забігу на 7,7 км – близько півсотні, а на новій дистанції 15 км стартували понад два десятки спортсменів.

Також у програмі заходу — пробіг мам з візочками на 500 метрів, заїзд на візках спортсменів з інвалідністю (6,7 км), дитячі перегони на роликах (6,7 км) та перегони на лижеролерах 20 км.

Організатори зазначають, що надалі проведення заходу пропонується щорічно у першу суботу літа, до Всесвітнього Дня захисту дітей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: