22:08, 03 Червня 2019

У місті на Волині підготували команду лідерів. ФОТО

У місті на Волині завдяки проекту  “Лідери майбутнього”, який відбувся у молодіжному центрі «Місто ідей» за підтримки USAID та Корпусу Миру США в Україні, Ковельської міської ради, за три місяці з’явилися перші випускники, порадники, генератори ідей, їх реалізатори — лідери.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Його метою було сприяти активній участі молоді у житті громади.

За час проекту ковельчани пройшли серію тренінгів на теми лідерства, розробки та управління проєктами, громадянської активності, роботи в команді, з набуття навичок створення презентацій, волонтерства тощо.

Досягнути високих результатів молодим людям допомогли одні з найкращих тренерів України — Вікторія Клементьєва, Сергій Низькохат, Ірина Солодуха, волонтери Корпусу Миру США в Україні Кесіді Кремтон, Зарах Вінтер, Ганна Амадо, які креативно підійшли до проєкту і внесли частинку «себе» в розвиток наших лідерів.

Справжньою кульмінацією, як потім зізналися самі учасники, для них стало проведення власних тренінгів, що було важливою умовою організаторів для освоєння отриманих знань.  Їх відбулося чотири, до яких залучили 60 осіб.

Також досягненням нових лідерів стала реалізація декількох нових проектів. Ірина Кропивник розвиває власний читацький клуб «LibrocrosS», а вся команда випускників одноголосно підтримала ініціативу Нововолинського молодіжного центру «Горнятко своє носи з собою» та активно впроваджує акцію у Ковелі.

Ще багато цікавих ідей для реалізації у планах команди випускників проекту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: