15:58, 01 Червня 2019

У місті на Волині офіційно відкрили молодіжний простір. ФОТО

31 травня 2019 року в  місті Рожище офіційно відкрили молодіжний простір “City Life”, який функціонуватиме на базі Рожищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Про це повідомляє Рожищенська райдержадміністрація.

Молодіжний простір — це місце концентрації ідей та пошуку відповідей на виклики, що стоять перед молоддю, місце навчання та формування агентів змін, як міста так і країни.

На урочисте відкриття завітали: народний депутат України Сергій Мартиняк, голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська, Рожищенський міський голова Вячеслав Поліщук та голова районної ради Андрій Музика. Гості побажали членам молодіжного простору реалізації креативних ідей, цікавих проектів, творчих злетів та запевнили, що будуть активно сприяти розвитку “City Life”, і прийшли з подарунками: подарунковий сертифікат від благодійного фонду Сергія Мартиняка «Європейський вектор» на придбання портативної звукової системи та подарунковий сертифікат від райдержадміністрації на придбання канцтоварів вручено координатору молодіжного простору Віталію Шевченку.

Під час відкриття присутні ознайомились з основними завданнями та цілями молодіжного простору, з його діяльністю.

Молодіжний простір дасть новий поштовх розвитку міста та молоді зокрема, ставши платформою для комунікації громади, генерування ідей та формування молодих лідерів, що змінюватимуть як місто так і країну відповідно до вимог часу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: