22:33, 21 Травня 2019

У місті на Волині обмежать режим роботи закладів з гральними автоматами

На Волині у місті Нововолинськ на громадських слуханнях вирішили обмежити режим роботи закладів з гральними автоматами із 8:00 до 22:00.

Про це йдеться на сайті Нововолинської міської ради..

В обговоренні цього питання взяли участь депутати міської ради, представники громадськості міста.

Головуючий на заході заступник міського голови Олександр Громик повідомив, що слухання  ініційовані місцевими депутатами, які у своєму колективному зверненні запропонували обмежити графік роботи закладів з гральними автоматами, які ховаються під вивісками різних лотерей.

Під час дискусії депутати висловили занепокоєння, що у таких закладах нерідко збираються неблагонадійні особи. Також стурбовані тим, що ці заклади знаходяться неподалік шкіл. Тож прозвучала думка, аби перенести їх подалі від дитячих закладів. Наголошувалося й на тому, що заклади такого типу треба взяти на контроль, встановивши відеокамери або прозові вітрини.

Представник Нововолинського відділення  поліції Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області Василь Мелацький зазначив, що правоохоронці можуть складати протоколи щодо порушення режиму роботи та громадського порядку закладів.

За результатами громадських слухань прийнято рішення доручити виконавчому комітету Нововолинської міської ради підготувати проект рішення міської ради про обмеження режиму роботи закладів з гральними автоматами, яке повинно пройти процедуру регуляторного акта.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: