19:54, 15 Травня 2019

У місті на Волині боротимуться з небезпечною рослиною

У Ковелі проведуть роботи з ліквідації борщівника Сосновського.

Про це йдеться на сайті Ковельської міськради.

Наприкінці минулого 2018 року була прийнята “Програма  з проведеня заходів по локалізації та ліквідації небезпечного виду рослин — борщівника Сосновського на окремих територіях міста Ковель на 2019 рік”.

Відповідно фахівцями Української науково-дослідної станції карантину рослин Інституту захисту рослин Національної академії аграрних наук України  розпочато роботу з розробки заходів.

Провели попереднє обстеження територій міста. У результаті виявили 4 вогнища у районах вулиць Некрасова та Кубанської; бульвару Лесі Українки, вулиць Косачів та Мічуріна; вулиць Володимирської та Набережної; біля нафтобази.

На основі отриманих даних розпочали формування карт поширення рослини.

Українською науково-дослідною станцією карантину рослин ІЗР  розроблений та запатентований спосіб боротьби з борщівником Сосновского.

Для кожного виявленого вогнища у Ковелі діятиме окремий алгоритм  робіт.

У травні здійснять обприскування рослин хімічними засобами в районі Володимирської та Набережної. В трьох інших — борщівник скосять. У червні-липні  планується провести хімічну обробку цих рослин у всіх виявлених вогнищах.

Для знищення всіх кореневищ та насіння борщівника Сосновського, яке проростає, роботи поетапного необхідно проводити протягом кількох наступних років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: