14:31, 28 Вересня 2021

У місцевих бюджетах Волині – понад 350 мільйонів гривень плати за землю

Громади Волині впродовж січня-серпня цього року отримали в розпорядження 351 мільйон гривень плати за землю. Це на 20,6 % більше проти аналогічного періоду торік. 

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

За цей час юридичні особи збагатили місцеві бюджети, сплативши майже 292 мільйони гривень плати за землю, а фізичні особи – понад 59 мільйонів гривень земельного податку.

Позитивну динаміку надходжень з плати за землю в області фіксують щомісяця. Наразі особливо важливо, щоб громадяни-власники землі своєчасно виконали свої податкові зобов’язання перед бюджетом, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Фахівці податкового адміністрування фізичних осіб згідно визначеної законом процедури надіслали і сформували податкові повідомлення-рішення про нараховану суму земельного податку громадянам. Оскільки земельний податок зараховується до бюджету громади, лідерам місцевого самоврядування не буде зайвим нагадати про обов’язковість цього платежу мешканцям територіальних громад. Якщо у керівника громади виникають питання до податкової, то наші спеціалісти відкриті до конструктивного діалогу та обміну інформацією. Наш спільний пріоритет – фінансова спроможність громад, яка неможлива без своєчасної сплати податків», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Якщо ж земля придбана за кошти, з яких не сплачено ПДФО, то саме час скористатися правом на податкову амністію, – нагадують у податковій службі Волині.

З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, то детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10:00 до 12:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: