17:20, 06 Серпня 2019

У Мінфіні не знають, де взяти кошти на добудову шахти на Волині

У держбюджеті цьогоріч не зможуть знайти необхідні для добудови шахти № 10«Нововолинська» 150 мільйонів.

Міністерство фінансів   України розглянуло  рішення Волинської обласної ради стосовно сприяння у виділенні коштів для завершення будівництва шахти № 10 «Нововолинська», інформують на веб-сайті Волинської облради.

«У Державному бюджеті України на 2019 рік Міністерству енергетики та вугільної промисловості як головному розпоряднику бюджетних коштів за бюджетною програмою за КПКВК 1101530 «Державна підтримка будівництва шахти № 10 «Нововолинська» передбачено кошти у сумі 69 мільйонів гривень.

Помісячним розписом бюджетних асигнувань на січень-травень 2019 року видатки за зазначеною бюджетною програмою передбачені в обсязі 25 мільйонів гривень.

Станом на 25.06.2019 Державна казначейська служба асигнування відкрила у повному обсязі відповідно до затвердженого розпису асигнувань.

У зверненні депутатів Волинської обласної ради пропонується внести зміни до Державного бюджету України на 2019 рік в частині передбачення видатків за бюджетною програмою КПКВК 1101530 «Державна підтримка будівництва шахти № 10 «Нововолинська» у обсязі 150 мільйонів гривень.

При цьому, не визначені джерела збалансування державного бюджету для здійснення таких видатків у поточному році. Крім того, відсутні фінансові розрахунки зазначеної потреби коштів.

Разом з тим, статтею 52 Бюджетного кодексу України визначено порядок та чіткий перелік умов внесення змін до закону про Державний бюджет України.

У зв’язку з цим, порушене питання має вирішуватися у встановленому чинним законодавством порядку», – йдеться у відповіді Мінфіну за підписом заступника Міністра Василя Шкуракова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: