09:13, 07 Жовтня 2020

У мікрорайоні ЛПЗ у Луцьку розпочали реконструкцію скверу

Капітальну реконструкцію скверу Дубки розпочали 6 жовтня.

Про це у «Фейсбук» повідомляє депутат Луцької міськради Євгеній Ткачук.

«Роботи стартували сьогодні – для дорослих і дітей будуть створені комфортні умови відпочинку і проведення дозвілля. Відремонтуємо мережу пішохідних доріжок, встановимо дитяче містечко, нові лавочки і смітники. Вже привезли бруківку, якою в подальшому викладуть доріжки.

Нагадаю – минулого року я ініціював проведення капітальної реконструкції скверу, разом із головою ОСББ ми двічі подавали заявку на конкурс «Бюджет участі», активно агітував жителів району голосувати за проект, й удруге нам вдалось стати одними із переможців конкурсу. Адже сотні мешканців нашого району підтримали ідею і віддали за неї свої голоси. Таким чином ми залучили 250 тисяч гривень на реконструкцію парку. Та оскільки цих коштів було недостатньо для здійснення капітальних робіт, я, Ігор Поліщук та Костянтин Петрочук виділили значні суми фінансування зі своїх депутатських фондів.

Друзі, це наша з вами спільна перемога! Адже в листопаді 511 лучан проголосували за нашу ініціативу реконструкції. Це був перший важливий крок, а сьогодні ми вже можемо спостерігати реалізацію задуму! Далі буде!»,  – пише депутат.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: