21:18, 31 Липня 2023

У межах спортивних змагань у Володимирі збирали кошти для ЗСУ

У рамках відзначення 1035-ї річниці міста Володимира відділом молодіжної політики та спорту, МЦФЗН «Спорт для всіх» та ГО «Зелений маяк» на стадіоні «Олімп» провели ряд спортивних заходів, основною метою яких був збір коштів для ЗСУ. У підсумку на усіх спортивних подіях зібрали 21 629 гривень.

Про це повідомляють на сторінці Володимирської міськради у «Фейсбук».

Так, 29 липня на головному полі за “Кубок Володимира” зійшлися ветерани футболу у віковій категорії 40+. Команди “Ветеран-Камінь”, “Ветеран-Лучеськ” та місцеві професіонали з ФК “Володимир” змагались у трьох футбольних матчах, за результатами яких перемогу здобула місцева команда. У змаганнях брали участь міський голова Ігор Пальонка, зірки футболу Тарас Михалик, Василь Кохановський та інші.

У неділю, 30 липня, у МЦФЗН “Спорт для всіх” відбулись міські турніри з дартсу та шашок. Із вступним словом до учасників звернувся виконуючий обов’язків директора центру Валерій Рудись, який побажав учасникам вдалого виступу. Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими воїнами. У турнірі змагався 21 учасник, усі показали хороші вміння та навички в метанні дротиків.

За результатами напруженої боротьби:

серед чоловіків 1 місце посів Сергій Кравченко, 2 місце – Даниїл Яхненко, 3 місце – Сергій Ракітський;

серед жінок 1 місце посіла Олена Здомищук, 2 місце – Світлана Сидорук, 3 місце – Марія Поліщук;

серед дівчат 1 місце посіла Вікторія Бранчук та 2 місце – Тіна Хорощук;

серед хлопців 1 місце посів Богдан Дубинчук.

У змаганнях з шашок участь взяли 13 учасників. Турнір відбувався за швейцарською системою у 7 турів, де чоловіки та жінки грали в одному турнірі.  За результатами змагань:

1 місце серед жінок посіла Олена Здомищук, 2 місце – Валентина Ящук, 3 місце – Раїса Янусь;

серед чоловіків 1 місце посів Микола Бранчук, 2 місце – Юрій Мельник, 3 місце – Сергій Гречишен.

Опісля на головній площі міста відбувся благодійний велопробіг, на який прибуло 87 мешканців громади. Наймолодшій учасниці – півтора року, а найстаршому – 53. Передувала велопробігу руханка від ГО “Молодіжний центр” Креативний світ” та танцювального клубу “Myjumpdance school”. Згодом усі учасники вирушили на старт маршруту, загальною відстанню близько дев’яти кілометрів. Фінішували велосипедисти на площі Героїв, де кожен учасник отримав пам’ятну медаль.

Того ж дня на штучному полі стадіону відбувся турнір з американського футболу (версія “Flag-football”) від ГО “Зелений маяк”. Переможцем турніру стала команда “Смурфіки”, 2 місце отримала “Калякамаляка”, 3 місце – “Ель Пачо” та 4 місце – “ДНК”. Усі команди-переможці змагань нагороджені грамотами та медалями.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: