20:20, 26 Жовтня 2022

У Маріуполі люди досі живуть в наметах

У захопленому російськими військами Маріуполі Донецької області люди досі живуть у наметах, їх будинки ворог розбомбив, а нове житло не надав.

Про це у «Телеграм» повідомила Маріупольська міська рада.

«У Маріуполі люди досі живуть у наметах. Їхні будинки росіяни розбомбили, а нове житло не надали. Намети розташовані біля кінотеатру «Савона», де жителі міста ховалися під час обстрілів росіян. Маріупольці досі продовжують готувати їжу на багатті, а сплять у підвалах кінотеатру», – йдеться у повідомленні.

Міськрада опублікувала відповідні фотографії з сьогоднішнього Маріуполя та навела приклад того, що кажуть там місцеві мешканці: «Всі обіцяють допомогти. Але коли ключі від нових будинків роздавали, чомусь жодному з тих, хто тут з нами мешкає, не дали. Всі ці красиві будинки – вони не для тих, хто втратив житло. Вони для своїх, наближених».

Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване ворожими обстрілами. Знищені та зруйновані підприємства, міська комунальна інфраструктура, школи, дитсадки, лікарні, житлові будинки.

У Маріуполі загарбники продовжують зносити пошкоджені будинки та будують «бетонні курники» виключно для колаборантів, працівників окупаційної адміністрації та військових агресора.

Маріуполь сьогодні без нормального постачання світла, води, газу. Від початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів. Понад 50 тисяч – депортовані до росії та тимчасово окупованих територій Донецької області.

Нині у місті залишаються понад 100 тис. жителів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: