14:09, 19 Лютого 2022

У Маневицьку багатопрофільну лікарню придбали нову кисневу станцію

У комунальне підприємство «Маневицька багатопрофільна лікарня» доставили нову кисневу станцію ERY-OXY-45, яку закупили за кошти Державного бюджету, що виділялися для опорних закладів охорони здоров’я, які є учасниками проекту щодо подолання наслідків коронавірусної інфекції.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Вартість кисневої станції становить 2,625 мільйона гривень. Ця станція вироблятиме 500 літрів медичного кисню на хвилину, що дозволить додатково забезпечити в Маневицькій лікарні ще 60 кисневих точок для пацієнтів Маневицької та сусідніх громад, зважаючи, що киснева станція, яка зараз працює у лікарні меншої потужності і при збільшенні пацієнтів, що потребують кисневої терапії повністю не забезпечує потреби лікарні.

У кінці минулого року виділили субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам в розмірі 765 тис. грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертизи та будівельно-монтажних робіт зі встановлення станції. Уже найближчим часом придбане нове обладнання буде встановлено для потреб лікувального закладу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: