15:58, 19 Грудня 2023

У Маневицькій громаді завершили обговорення кандидатури старости Цмінівського старостинського округу

Жителі громади обговорили кандидатуру Наталії Леонтіївни Красьохи на посаду старости.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

«Організаційний комітет з проведення громадського обговорення кандидатури старости у Цмінівському старостинському окрузі Маневицької селищної ради, створений відповідно до розпорядження Маневицького селищного голови № 149-од від 27.11.2023 у період з 10 по 17 грудня провів громадське обговорення кандидатури Красьохи Наталії Леонтіївни внесеної розпорядженням № 151-од від 27.11.2023 на посаду старости Цмінівського старостинського округу Маневицької селищної ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Маневицької селищної ради, затвердженого рішенням Маневицької селищної ради від 06.09.2022 № 26/5 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости».

В період з 10.12. 2023 по 16.12.2023 жителі Цмінівського старостинського округу засвідчували свою підтримку кандидата на посаду старости особистим підписом в підписних листах.

Завершальний етап проведення громадського обговорення – громадські слухання відбулися 17 грудня о 12:00 за адресою: с. Цміни вул. Незалежності, 70 (будівля Будинку культури с. Цміни). Під час проведення громадських слухань кандидат на посаду старости – Красьоха Наталія Леонтіївна виступила та поспілкувалася з жителями що взяли участь в слуханнях, присутні виступали та ставили запитання кандидату.

Після двох етапів громадського обговорення організаційний комітет з проведення громадського обговорення кандидатури старости у Цмінівському старостинському окрузі Маневицької селищної ради підвели підсумки та встановили результати громадського обговорення.

За результатами громадського обговорення кандидатуру Красьохи Наталії Леонтіївни підтримали 499 жителів Цмінівського старостинського округу, рівень підтримки становить – 29,5 %. Відповідно до частини 1 статті 541 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах Маневицької селищної ради, затвердженого рішенням Маневицької селищної ради від 06.09.2022 року № 26/5 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости» кандидатура Красьохи Наталії Леонтіївни вважається погодженою з жителями Цмінівського старостинського округу та може бути винесена на розгляд депутатів Маневицької селищної ради для затвердження на посаду старости Цмінівського старостинського округу», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: