15:29, 10 Червня 2024

У Маневицькій громаді реалізують проєкт створення цеху переробки фруктів, овочів, ягід та грибів

Підприємництво сьогодні, як ніколи, потерпає від нестачі працівників. Це пов’язано з міграцією закордон та службою у лавах ЗСУ чоловіків працездатного віку. Тому, першочерговим завданням є реінтеграція ветеранів після завершення служби в цивільне життя та їх зайнятість.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Не зважаючи на воєнну агресію росії проти України, є позитивні приклади розвитку ветеранського бізнесу і  на території Маневицької громади. За грантової підтримки Українського ветеранського фонду реалізовують я проєкт створення цеху переробки фруктів, овочів, ягід та грибів. Ініціатор проєкту, житель селища Маневичі, учасник бойових дій ще з 2015 року, підприємець Вадим Чернюк.

Ідея створення фруктового саду та цеху переробки власної продукції народилась ще в 2016 році, а коли з’явилась можливість грантової підтримки від Українського ветеранського фонду, чоловік ні хвилини не сумніваючись, розпочав роботу над відкриттям власного підприємства. Після завершення будівництва та запуску виробництва тут планується створити 25 робочих місць для ветеранів, членів їх сімей, сімей загиблих та внутрішньо переміщених осіб.

Нині вже висадили фруктовий садок із яблунь та груш на площі біля 8 га. Вирощені плоди будуть сировиною для майбутнього харчового виробництва. Також здійснюється будівництво цеху переробки фруктів, овочів, ягід та грибів із фруктосховищем.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: