11:38, 16 Лютого 2022

У Маневичах відзначили День єднання

Згідно Указу Президента України 16 лютого 2022 року оголосили Днем  єднання. У Маневицькій селищній територіальній громаді за участю керівництва, депутатів селищної ради, працівників підприємств, установ та організацій, громадськості селища відзначили День єднання урочистим підняттям Державного Прапора та звучанням Державного Гімну України.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

Під звуки духового оркестру Маневицького центру культури та дозвілля право підняти прапор надали учаснику бойових дій на сході України, захиснику Донецького аеропорту, маневичанину Ростиславу Смусю та юній учасниці рою «Козацька чайка» всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл (Джура) Маневицького ліцею № 2 Анастасії Смічик.

«Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного з нас відповідальності, впевненості та конкретних дій. Ми повинні разом відчувати  гордість за нашу неньку – Україну, її воїнів, з почуттям патріотизму до рідного краю і прагненням до єдності усього українського народу. Давайте з нагоди Дня єдності щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної праці, яка єднає нас та  зміцнює нашу державу», – зазначив під час урочистостей Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк.

З нагоди Дня єдності у закладах освіти громади пройшли урочисті заходи з підняттям прапора та тематичні уроки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: