17:06, 15 Січня 2022

У Маневичах відбувся різдвяний благодійний марафон «Бог багатий милосердям»

На Маневицькій землі уже склалась хороша традиція на початку нового року  проводити різдвяний благодійний марафон «Бог багатий милосердям». 14 січня у приміщенні Центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради відбувся мистецький захід, початок якого благословили представники церковних громад Маневиччини.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

До присутніх зі словами вітань з нагоди різдвяних свят звернувся голова громади Олександр Гаврилюк, який щиро подякував кожному хто долучився до проведення такої хорошої справи, адже всі зібрані кошти під час марафону передадуть дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

У благодійному концерті взяли участь: інструментальне тріо та молодіжний хор Храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії разом з настоятелем – протоієреєм Михайлом Мельничуком, хор Храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» разом з настоятелем Тарасієм Огородником, хор Свято-Воскресенського Храму з настоятелем Сергієм Шемчуком, пастор  релігійної громади Церкви християн віри євангельської п’ятидесятників «Вефіль» Анатолій Тарасюк та його родина, син та внуки Арсен і Аделіна, фольклорний колектив «Дивоцвіт», вокальний  ансамбль «Тандем», артисти Людмила Синютіна, Олег Горайчук, Борис Сачук і талановиті юні виконавці Юлія Покидюк, Софія Федорович і Рузана Федорко.

Присутні у залі глядачі понад дві години насолоджувалися різдвяними піснеспівами і мелодійними колядками та мали змогу долучитися до благодійної акції, проявивши милосердя, любов і доброту. Всього під час марафону зібрали 11 696 гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: