09:13, 28 Липня 2023

У Маневичах в останню земну дорогу провели воїна Андрія Іщика

Жителі громади попрощалися із загиблим на Донеччині військовим.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

«Не висихають сльози матерів, дружин, осиротілих дітей. Жорстока війна забирає їхніх синів, чоловіків, татусів. Від сумних звісток, що надходять у громаду крається серце від болю.

Занадто високу ціну платимо ми за право бути вільними в своїй суверенній та незалежній країні. Кожен визволений метр землі – просочений кров’ю найкращих синів і дочок рідної Вітчизни.

У Маневичах прощалися з загиблим бійцем, 46-річним маневичанином Андрієм Андрійовичем Іщиком, який загинув 24 липня від отриманих поранень внаслідок мінометного обстрілу під час ведення бою з противником на Донеччині.

До лав Збройних Сил України молодший сержант Андрій Іщик став на початку травня 2023 року. Службу проходив у 24-ій окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

Чин похорону за загиблим звершили священики у Свято-Воскресенському храмі селища. Поховали з почестями на кладовищі у Маневичах. Плакало небо, плакали рідні, друзі, побратими, жителі громади, які прийшли провести відважного захисника до місця вічного спочинку. У воїна залишилися мама, дружина та двоє синів.

Сьогоднішню історію України пишуть українські мужні воїни. І пишуть вони її не ручкою, а кров’ю, скріплюючи своїм життям.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким полеглого бійця.

Вічна та світла пам’ять Герою!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: