19:25, 23 Липня 2020

У Маневичах триває термомодернізація школи

Маневицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 оглянув голова ОДА Юрій Погуляйко в рамках робочої поїздки у район 22 липня. Нині там в рамках програми Президента України «Велике будівництво» тривають роботи з термомодернізації навчального закладу.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Як розповів начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Андрій Линдюк, навчально-виховний комплекс «Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 гімназія ім. А.П. Бринського» є найбільшим навчальним закладом в районі. Тут може навчатись близько 1200 учнів, а на сьогодні навчається близько 800.

Оглянувши як тривають роботи з утеплення школи, голова облдержадміністрації вирішив оглянути заклад всередині. Зокрема Юрій Погуляйко оглянув класні кімнати, актовий і спортивний зали та інклюзивно-ресурсний центр.

Так, очільник області пересвідчився, що школа потребує і внутрішнього ремонту. Особливо в незадовільному стані спортивний та актові зали у школі. Тож дав доручення підготувати проектно-кошторисну документацію на виконання таких робіт, аби можна було включити цей об’єкт у фінансування на наступний рік. Разом із цим, голова ОДА переконаний, що деякі роботи можна виконати і своїми силами. Для прикладу, мова йшла про підлогу у спортзалі, яку необхідно замінити до нового навчального року.

«Мене, в першу чергу, цікавить якість будівельних та ремонтних робіт, особливо в школах та садочках, адже це усе робиться для дітей. Щодо термомодернізації, то зауважень у мене немає, хоча бачу, що роботи ще багато. Сподіваюся, що ви завершите вчасно, адже незабаром розпочнеться навчальний рік. Бачу, що приміщення потребує ремонту, тож готуйте документи, щоби ми його могли включити до переліку фінансування на наступний рік. Однак із спортивним залом необхідно щось робити вже», – зазначив Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: