21:06, 01 листопада 2023

У Маневичах прощалися з молодим Героєм Володимиром Степашуком

Сьогодні, 1 листопада, у Маневичах попрощалися з 31-річним маневичанином Володимиром Степашуком. Віддати останню шану за жертовний подвиг гідного сина України прийшли рідні, друзі, військовослужбовці, керівництво та сотні жителів громади.

Про це повідомляють на сторінці громади у “Фейсбук”.

“Він будував плани на майбутнє, вдихав кожну мить життя, мріяв, кохав, опікувався рідними… Жив з вірою у Перемогу, і наближав її ціною власного життя… Капітан поліції, відважний воїн об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» мужньо боронив рідну землю у тяжких боях з ворогом. 13 вересня 2023 року, виконуючи бойове завдання на Донеччині, боєць загинув”, – йдеться у повідомленні.

Траурна церемонія прощання та літургія за загиблим відбулася у храмі Святих мучениць Віри Надії Любові та їх матері Софії. На знак поваги та шани домовину з тілом загиблого колеги працівники поліції несли на руках. Поховали Українського Захисника з усіма військовими почестями на місцевому кладовищі.

“Родина, друзі, колеги, побратими пам’ятатимуть його щирим, життєрадісним, усміхненим і позитивним. Таким він був завжди. Важко знайти слова, щоб заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн громади – це болюча втрата. Ми віримо, що ці втрати не даремні, бо наші Герої виборюють державність, суверенітет та територіальну цілісність, культурну спадщину, мову та право бути Українцем, і їх подвиг має бути навіки закарбований в пам’яті теперішнього та прийдешнього поколінь. У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України. Щирі співчуття батькам, дружині, сину та усій родині. Вічна та світла пам’ять Герою!”, – кажуть у громаді про Героя.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: