22:45, 21 Червня 2024

У Маневичах ініціативна група жителів новозбудованого масиву у співпраці з селищною радою встановили дитячий ігровий майданчик

Жителі новозбудованого масиву у західній частині селища вирішили спільними зусиллями зробити для своїх дітей та онуків зону відпочинку.

Про це повідомляють на веб-сайті Маневицької громади.

«Всі ми розуміємо, що нині живемо у нелегкий воєнний час, тому намагаємось акумулювати усі зусилля на допомогу воїнам ЗСУ. З вірою і молитвою чекаємо на перемогу над ворогом.

На жаль, повномасштабна війна не оминула і наших дітей. Але дитинство так швидко минає, діти ростуть, їм потрібний простір та місце для спорту, активностей, зустрічей з друзями. Зрозуміли це і жителі новозбудованого житлового масиву, вирішивши спільними зусиллями зробити для своїх дітей та онуків зону відпочинку.

Маневичани створили обслуговуючий кооператив для можливості співфінансування з органами влади. Завдяки підтримці Маневицької селищної ради, депутатського корпусу для зазначених цілей із місцевого бюджету виділили 200 тисяч гривень, які спрямували на закупівлю обладнання для дитячого майданчика та послуги зі встановлення станцій «мультифітнес» та «батерфляй», гойдалки подвійної на дерев’яних стійках, гойдалки на пружині, балансиру на вказаному об’єкті. Закупівлю послуг проводило Маневицьке виробниче управління житлово-комунального господарства. Велика вдячність і окремим підприємцям громади за допомогу у забезпеченні будівельними матеріалами, а саме піском та щебенем.

До облаштування спортивного майданчика долучилися майже усі мешканці житлового масиву. Вони зорганізували закупівлю та встановлення додаткового спортивного обладнання та влаштування міні-футбольного поля. Територію комплексу огороджено, встановлено альтанку, лавки, контейнер для сміття, висаджено квіти та декоративні рослини.

Відрадно бачити, що війна не стає на заваді добрих справ. Вказаний приклад має слугувати взірцем самоорганізації та співпраці органу місцевого самоврядування, комунального підприємства і мешканців громади, особливо коли це стосується наших дітей», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: