19:12, 22 Липня 2018

У Любомлі відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг

У четвер, 19 липня 2018 року, після двохмісячної роботи в тестовому режимі, відбулося офіційне відкриття міськрайонного Центру надання адміністративних послуг у Любомлі. Перерізали стрічку до ЦНАПу міський голова Роман Ющук, голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко та голова Любомльської районної державної адміністрації Олександр Устименко.

Про це повідомив Олександр Савченко на своїй сторінці у “Фейсбук”.

“Сьогодні не тільки для громади, а й для всього району визначна подія – відкриття ЦНАПу. Реалізувати на місцевому рівні масштабний проект з реконструкцією першого поверху готелю було непросто, але завдяки співпраці місцевої влади, обласної адміністрації та Європейського Союзу нам це вдалося”, – розпочав урочсистості міський голова Любомля Роман Ющук.

ЦНАП у Любомлі розпочав свою роботу в травні 2018 року, після модернізації у рамках проекту ЄС. Це єдиний ЦНАП ОТГ, який є і районним. Загальна кількість послуг які можна отримати у ЦНАПі – 74, середньомісячна– 843 (без паспортних послуг). Також, для зручності відвідувачів діє електронна черга та є можливість оплачувати послуги через POS-термінал, кажуть працівники центру.

Також приємним сюрпризом і «додатковою штатною одиницею», як висловився Олександр Савченко, стала подарована ним валіза, в якій є все необхідне для надання всіх державних адміністративних послуг на дому людям з обмеженими можливостями або ж похилого віку:

“Поява такої сучасної установи на теренах району насамперед позитивна тим, що при наданні адміністративних послуг фактично усі процеси автоматизовані, — зазначив Олександр Савченко, — відтак виключається корупційна складова. Сподіваюся, що центр працюватиме ефективно і належним чином надаватиме послуги”.

Серед послуг, які надаються через ЦНАП є:

– державна реєстрація (речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, земельних ділянок);

– реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;

– видача відомостей з Державного земельного кадастру;

– паспортні послуги;

– послуги соціального характеру (призначення державних допомог, житлових субсидій тощо;

– послуги з видачі документів дозвільного характеру.

ЦНАП працює з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 17:00, у четвер – з 08:00 до 20:00, субота і неділя – вихідні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: