17:02, 30 Грудня 2018

У Любомлі відкрили 18-ий на Волині інклюзивно-ресурсний центр. ФОТО

Навчальний заклад, який покликаний забезпечити реалізацію прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти відкрили у Любомльській ОТГ 28 грудня 2018 року. Таким чином, Волинь виконала умови Меморандуму про співпрацю, який 21 лютого 2018 року підписала пеpша леді Укpаїни Маpина Пopoшенкo з обласною  державною адміністрацією. А саме, запрацювали усі 18 інклюзивно-ресурсні центри, які були заплановані.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

На заході були присутні заступниця начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Тетяна Соломіна, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Герасимчук, міський голова Роман Ющук, батьки та діти, для яких і було відкрито центр.

На функціонування комунальної установи з місцевого бюджету виділено кошти в сумі 133,5 тисячі гривень. Обладнання для кабінетів інклюзивно-ресурсного  центру  закуплено за рахунок коштів державної цільової субвенції в розмірі 185,6 тисяч гривень. У штаті ІРЦ наразі троє фахівців: директор, практичний психолог, вчитель-дефектолог.

Першою із вітальним словом до усіх присутніх звернулася директорка інклюзивно-ресурсного центру Валентина Богдан.

“Хочу висловити слова вдячності державі за можливість ефективно допомагати особливим дітям та районній владі за всебічну підтримку і допомогу у втіленні в життя цієї можливості, адже головною метою створення інклюзивно-ресурсного центру – є забезпечення однакових можливостей на здобуття дошкільної та середньої освіти усім дітям. А це величезний крок вперед для всього українського суспільства”, – зауважила керівник навчального закладу.

Під час заходу стало відомо, що в ІРЦ надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації. Інклюзивно-ресурсний центр покликаний забезпечувати методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: