21:22, 14 листопада 2023

У Любешові відкрили виставку із уламків ракет і снарядів

«Жахливі квіти війни» – виставка із такою назвою відкрилася сьогодні в Центрі культури та дозвілля міста Любешів. Її автор – Василь Чайковський, житель села Антонівка, голова Херсонського осередку Всеукраїнської Федерації фрі-файту та контактних єдиноборств.

Про це повідомляють на сайті громади.

Тут представлені експонати, які зроблені з уламків російських снарядів, зібраних на Херсонщині, а також фотороботи, на яких зображені наслідки обстрілів російської армії в Антонівці. Великий набір уламків – це і гради, і шрапнелі, і касетні бомби, які розриваються у вищезгаданому населеному пункті щодня. Творчість митця з Херсонщини розділена на три частини: це картини з уламків снарядів «Жахливі квіти війни», фотофакт «Україна, нескорена війною» і збірка спогадів про окупацію.

Любешівський селищний голова Олег Кух подякував автору виставки за змістовне представлення експонатів та зазначив, що такі речі мають бачити якомога більше жителів саме тих територій, які не пережили і не зазнали російської окупації. Адже глядач має змогу бачити війну в деталях.

Разом з тим, очільник громади закликав усіх присутніх вшанувати «хвилиною мовчання» пам’ять загиблого Героя Олега Ковальчука з Рудки, який загинув 12 листопада, виконуючи бойове завдання на Харківщині.

Виставка продовжує діяти, всі охочі можуть оглянути експонати у фойє Центру культури та дозвілля селища Любешів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: