09:42, 16 Жовтня 2020

У Любешівському районі готують до відкриття реконструйовану школу

Ще один навчальний заклад, збудований на Волині в рамках президентської програми «Велике будівництво», невдовзі розпочне свою роботу. У селі Гірки Любешівського району завершені будівельні роботи, заклад готується до відкриття.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

В цьому переконався заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик та народний депутат України Ірина Констанкевич, 15 жовтня відвідавши навчальний заклад та перевіривши хід будівництва.

Реконструкція Гірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з добудовою класних кімнат, їдальні і спортзалу в с. Гірки Любешівського району розпочалася ще у 2011 році. Загальний обсяг фінансування реконструкції об’єкту становить понад 46 мільйонів гривень. З них цьогоріч в рамках програми «Велике будівництво» на будівельні роботи передбачено понад 24 мільйони гривень з державного бюджету та 10 мільйонів із місцевих бюджетів.

Будівельні роботи в основному виконані: завершуються роботи з каналізації, електропостачання, облаштування подвір’я навчального закладу.

Наразі тривають тендерні закупівлі з придбання обладнання та шкільних меблів.

Реконструйоване приміщення навчального закладу розраховане на 150 учнівських місць та повністю відповідає усім вимогам інклюзії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: