09:13, 23 Січня 2022

У Любешеві розіграли волейбольний «Кубок Полісся»

У традиційному волейбольному турнірі цьогоріч взяли участь п’ять чоловічих команд.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради у «Фейсбук».

За «Кубок Полісся» змагалися волейбольні команди Любешівської, Камінь-Каширської, Ковельської, Луцької громад та Волинської обласної ради.

Відкриваючи турнір очільник обласного депутатського корпусу, президент Федерації волейболу Волині Григорій Недопад зазначив, що особисто для нього волейбол – це не просто командна гра, а поєднання мистецтва з наукою.

«У цьому виді спорту переплетені сила і естетика, швидкість і влучність, логіка і спритність, індивідуальність і взаємодія. Але як голова волинської громади я втішаюся з кожного спортивного поєдинку не залежно від виду і навіть на найменшому майданчику. Бо, на мою думку, спорт – це розвиток. Він зміцнює тіло, гартує характер, укріплює силу духу. І саме це я вважаю найціннішою перемогою не залежно від результату змагань, а також віку тих, хто змагається», – зазначив Григорій Недопад.

У результаті напруженої боротьби між учасниками волейбольного турніру Кубок Полісся дістався луцькій команді. Друге місце посіли господарі змагань, третє – команда Волинської обласної ради, на четвертій сходинці – ковельчани і замкнули рейтинг волейболісти з Каменя-Каширського.

Відзнаки у п’яти номінаціях отримали також кращі гравці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: