22:52, 22 Вересня 2023

У Литовезькій громаді відкрили Дія.Центр

Відтепер майже чотири тисячі мешканців Литовезької громади зможуть отримати державні послуги та консультації у модернізованому центрі надання адміністративних послуг. Зокрема, сьогодні, 22 вересня, у селі Литовеж Володимирського району відкрили сучасний безбар’єрний простір Дія.Центр.

Про це повідомляють на сайті Волинської ОВА.

У закладі надаватимуть 238 адміністративних послуг.

«Попри війну та труднощі, з якими стикаємося щодня, ми продовжуємо розвиватись та впроваджувати цифрові рішення. Обласна військова адміністрація та Міністерство цифрової трансформації України прагне через технології та цифровізацію зробити послуги максимально зручними та простими. Впевнені, що відкриття Дія.Центру значно поліпшить життя населення та сприятиме цифровому розвитку громади», – зазначила Вікторія Левчук, заступниця голови ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO).

У ЦНАПі обладнане місце для самообслуговування, зона очікування, конференц-зал, дитячий куточок, кімната персоналу, робочі місця для працівників, місце, де можна оцінити якість обслуговування.

Важливою умовою відкриття Дія.Центру є дотримання вимог безбар’єрності та доступності усіх категорій населення. Тому для людей з особливими потребами передбачений окремий санвузол, пандус, інформаційні та навігаційні таблички з шрифтом Брайля. Крім того, громадою підписана угода з Українським товариством глухих (УТОГ) про надання послуг з перекладу жестовою мовою 24/7.

Центр модернізували за кошти субвенції з державного бюджету.

«Відкриття Дія.Центру у такій невеличкій громаді є дійсно визначальною подією, адже це результат важкої роботи, зацікавленості керівництва органу місцевого самоврядування та працівників ЦНАП у покращенні ефективності їх діяльності, дотриманні усіх критеріїв якості надання адміністративних послуг, – зазначила очільниця Литовезької сільської ради Олена Касянчук. – Ми намагалися створити умови, в яких буде зручно як самим працівникам, так і відвідувачам, що звертаються за отриманням всіх необхідних адміністративних послуг без черг та без зайвих довідок. Ми задоволені результатом! Ласкаво просимо!».

До слова, в області вже функціонують 45 ЦНАПів. На черзі відкриття ще дев’яти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: