11:03, 02 Січня 2019

У львівській лікарні помер обгорілий під час вибуху на різдвяному ярмарку чоловік

Помер один із постраждалих внаслідок вибуху та пожежі на різдвяному ярмарку у центрі Львова 22 грудня.

Як пише “Громадське” з посиланням на повідомлення Львівської міської ради, померлий – громадянин Вірменії 1968 року народження.

Чоловік перебував у 8-й міській клінічній лікарні. За словами заступника головного лікаря з хірургічної допомоги Ігоря Стояновського, увесь цей час стан постраждалого був важкий.

«Нам вдалось подолати стадію опікового шоку, але наступна стадія, яка є при опіках понад 20 %, це стадія токсикації. Від учорашнього дня було погіршення по аналізах, розвинулась ниркова недостатність. На жаль, через обширні, глибокі опіки, пішла сильна інтоксикація. У чоловіка було 50 % опіків», – розповів він.

22 грудня у Львові на різдвяному ярмарку у центрі міста сталась пожежа в одному з павільйонів: під час пожежі, за попередніми даними, вибухнув газовий балон. Унаслідок події поранення дістали четверо людей, двох із них доставили до реанімації у лікарню Львова. Після чого влада Львова вирішила призупинили роботу всіх різдвяних ярмарків у місті.

Станом на 23 грудня стан усіх чотирьох постраждалих від вибуху у Львові був стабілізований.

Поліція почала розслідувати пожежу на різдвяному ярмарку у центрі Львова як порушення встановлених законодавством вимож пожежної безпеки. Проте під час з’ясування обставин перекваліфікувала події як порушення правил безпеки під час роботи з підвищеною небезпекою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: