15:44, 17 Січня 2019

У Луцьку звучатиме музика, яку можна слухати без слів

Концертна програма «Шампанські очі». Суперпопулярні хіти Андрія Кузьменка знайшли нове звучання в концертній програмі «Шампанські очі». Естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Миколи Лисенка віртуозно виконує відомі пісні з репертуару Кузьми Скрябіна.

Про це повідомляють організатори.

Вишукана оркестровка від відомого музичного продюсера Василя Ткача і талановитого аранжувальника Максима Абакумова, а також віртуозна гра потужної команди зіркових музикантів подарують вам справжнє естетичне свято.

Добре знайомі всім хіти Кузьми Скрябіна останнім часом ми дуже багато чуємо в ефірі фм-станцій. Цього разу вони звучатимуть вперше виключно голосами музичних інструментів оркестру. Адже, справжні почуття, іноді, важко передати словами.

Це нове прочитання пісень Кузьми Скрябіна має підкреслити, зокрема, композиторську цінність і досконалість його творів, його музичну енергетику.

Для тих, хто полюбляє стиль музики ліричних кінострічок 70-х–80-х з П’єром Рішаром і Луї де Фюнесом, а також звучання естрадно-симфонічних оркестрів Джеймса Ласта і Поля Моріа, буде привід трохи поностальгувати і… приємно здивуватись). Але, як завжди, з нами залишаються легкість, і те космічне звучання, які так приваблюють в піснях Андрія.

Позитивні емоції, подібні на бризки шампанського, і спогади про море, обов’язково створять чудову атмосферу під час концерту! Андрій Кузьменко продовжує дарувати радість своїй чисельній аудиторії, а його музика живе і “бризкає шампанським в море”.

Концертна програма «Шампанські очі» – музика, яку можна слухати без слів.

Детальніше про подію за посиланням.

Концерт відбудеться 7 лютого 2019 року о 19:00.

Місце проведення – Волинський обласний академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка.

Квитки можна придбати:

– каса #TikhonovAgency: бар “П’ятниця” (м. Луцьк, проспект Волі, 17);

https://kasa.in.ua/koncertna-programa-sampanski-oci-u-lucku;

https://concert.ua/uk/event/shampanski-ochi-lutsk;

Довідка за номерами: (097) 37 68 593, (066) 555 79 86.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: