18:40, 25 Січня 2019

У Луцьку зробили реконструкцію басейну. ФОТО

У стінах Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука відбулось урочисте відкриття нового шкільного басейну. Діти привітали гостей святковим танцем, а директор закладу Олег Ковальчук урочисто розрізав червону стрічку.

Про це інформує  відділ інформаційної роботи міської ради.

У приміщенні басейну провели капітальний ремонт, а також повний комплекс оздоблюваних робіт, встановили окремий індивідуально-тепловий пункт. Надмірну вологість повітря регулює єдина серед луцьких шкіл рекупераційна вентиляційна установка.

Вода у басейні очищується та дезінфікується сучасними методами без використання хлору. Окрім того, найближчим часом придбають пристрій, що дозволить провести очищення чаші басейну без необхідності повного злиття води.

«Ми стараємося створити максимально сприятливі умови для дітей. Басейн – це хороший початок, який спрямує їх займатися спортом, досягати результатів і виховуватиме у них риси характеру, що допоможуть у майбутньому. Тут можна займатись плаванням, гімнастикою. Басейн відремонтували, зробили нову вентиляцію та систему рециркуляції води. До цього ремонту тут не робили близько тридцяти років. Ми продовжуватимемо цю роботу і в інших школах Луцька, що мають басейн, для того, щоб максимальна кількість дітей були здоровими і успішними. А в майбутньому робили успішним і наше місто», — розповів Ігор Поліщук.

В свою чергу, Григорій Пустовіт зазначив, що цей басейн – велика спільна перемога, і побажав дітям тренуватись та досягати вершин. Щасливі діти показали гостям своє вміння у воді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: