09:11, 16 Травня 2018

У Луцьку знизилась кількість грабежів, крадіжок та автопригод

У Луцьку знизилась кількість зареєстрованих заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення.

Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Згідно з аналізом даних оперативного звіту про реєстрацію кримінальних правопорушень, скоєних в обласному центрі за 4 місяці 2018 року, встановили, що загальна кількість зареєстрованих в єдиному обліку заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення становить 1741, що на 13,9 % менше, ніж за аналогічний період 2017 року (у 2017 цей показник становив 2022).

Так, за перші 4 місяці 2018 року кількість зареєстрованих грабежів знизилась на 37,8 %, незаконних заволодінь транспортними засобами – знизилась на 7,14 %, крадіжок – знизилась на 24 %, ДТП з потерпілими – знизилась на 24 %, однак кількість злочинів, пов’язаних з незаконним поводженням зброї та вибухівки, зросла: цьогоріч зареєстровано 23 повідомлення проти 11 за аналогічний період минулого року.

«Сьогодні ми маємо в рази покращене реагування на виклики і звернення від громадян, адже кількість нарядів збільшилась, злагоджено працюють усі підрозділи поліції, більше затримуємо «за гарячими слідами». Поліція превенції, тобто патрульна поліція, закриває майже 50 % звернень громадян, адже прибуває першою на виклик. Значний результат дає цілодобове патрулювання містом – кількість аварій з потерпілими зменшилась», – прокоментував дані керівник УПП у Волинській області Олександр Вовченко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: