11:20, 16 Травня 2018

У Луцьку знесуть два аварійні будинки

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

У Луцьку два будинки визнали аварійними та знесуть.

Про це йшлося сьогодні, 16 травня, під час засідання міськвиконкому.

З метою запобігання надзвичайній ситуації, обвалу залишків конструкцій є потреба провести знесення двох житлових будинків, а саме на вулиці Дубнівській, 31б та на вулиці Сурікова, 4.

У відселеному двоповерховому житловому будинку на вул. Дубніській, 31б багато років ніхто не проживає, квартир відселені у зв’язку із потребою проведення капітального ремонту, у підмінні фонди та надалі на постійно зареєстровані за іншими адресами.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Юрій Крась пояснив, що цей двоповерховий будинок планували реконструювати у 1990-ті роки, але роботи не проводили.

Член виконкому Олександр Серватович запитав, що буде із ділянкою, чи зможуть її використовувати для будівництва будинку, у якому зможуть отримати квартири бійці АТО з Луцька.

Юрій Крась сказав, що ділянка у комунальній власності буде вільною і після того, як знесуть будівлі, вона буде у розпорядженні міської ради.

Також у відселеному одноповерховому житловому будинку на вул. Сурікова, 4 багато років ніхто не проживає: сім’ї із двох квартир відселені, у зв’язку із потребою проведення капітального ремонту, у підмінні фонди та надалі на постійно зареєстровані за іншими адресами.

 Щодо цього будинку Юрій Крась зазначив, що представники ОСББ просили знести аварійний будинок, оскільки плити там вже просто висять в повітрі і він не огороджений. Ділянка після знесення будівлі також буде вільною.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: