14:58, 15 Квітня 2019

У Луцьку змагаються прикордонники з усієї України. ФОТО

Прикордонники з усієї України приїхали до Луцька, аби позмагатися, випробувати свої сили, а також вшанувати пам’ять загиблого у зоні проведення бойових дій на Сході України майстра спорту із боротьби самбо, військовослужбовця Луцького прикордонного загону Сергія Гулюка. Всеукраїнська першість із боротьби самбо серед прикордонників проводиться уже п’ятий рік поспіль.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Щороку під час змагань бійці Державних прикордонних загонів не лише обмінюються бойовим досвідом, здобувають навички боротьби, а й згадують загиблих побратимів. Варто зазначити, що з початку війни на Сході України понад 14 тисяч військовослужбовців взяли участь у бойових діях проти агресора. Серед учасників цьогорічного Чемпіонату 34 військовослужбовці є учасниками АТО/ООС.

Урочисте відкриття Чемпіонату відбулося за участі представників міської та обласної влади, священнослужителів, відомих спортсменів, керівництва Луцького прикордонного загону та регіональних управлінь Держприкордонслужби, а також вдова загиблого Сергія Гулюка Юлія Гулюк, та його діти.

Розпочалися урочистості зі хвилини мовчання та молитви за загиблих прикордонників, яку зачитав військових капелан отець Михайло.

Перший командир Луцького прикордонного загону, голова спілки ветеранів Державної прикордонної служби України Волинської області, генерал-лейтенант Аркадій Яворський зазначив, що участь у змаганнях – це престиж і неоціненний досвід. Такі традиції необхідно продовжувати та залучати до них якомога більше військових. Він побажав учасникам підтримки власного бойового духу та перемог.

Чемпіонат Державної прикордонної служби України з боротьби самбо триватиме два дні. Головний суддя змагань – Заслужений працівник фізкультури й спорту України, Чемпіон світу із боротьби самбо серед майстрів спорту Микола Коба.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: