14:55, 22 Жовтня 2018

У Луцьку жінок обстежували на рак молочної залози

71 жінку обстежили у Луцьку в рамках акції до Всеукраїнського дня боротьби із раком молочної залози. Нагадаємо, на Театральному майдані обласного центру з 10-ї до 16-ї години працював пересувний мамограф.

Про результати мамографічної діагностики повідомляє Волинський обласний центр здоров’я. Виявили 8 патологій: 1 рак, 1 фіброаденому, 1 новоутвір, 2 кисти та 3 патології, що потребують додаткового обстеження. У 22-х жінок виявили дифузну мастопатію – доброякісні ущільнення. 41-не обстеження – норма.

Усіх обстежених жінок повідомили про результати.

Цього ж дня на Театральному майдані 101-на людина пройшла експрес-тестування на ВІЛ та 97 – на гепатит С. ВІЛ-позитивних результатів не виявили, а серед обстежених на гепатит С – 4 позитивних результати. Обстеження проводив Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом спільно з ВОБФ «ШАНС».

Лікарі та фельдшери Волинського обласного центру здоров’я вимірювали артеріальний тиск (обстежили 145 людей, у 12 вперше виявили підвищений АТ) та рівень цукру крові (обстежили 115 людей, підвищений рівень виявили у 14-ти).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: