17:45, 27 Лютого 2019

У Луцьку затримали вантажівку з дубовими колодками

Група оперативного реагування ДП «Цуманське ЛГ» вранці 27 лютого під час рейду виявила незаконну порубку 4 дубів. Ситуація ще більш резонансна тим, що самовільну рубку вчинили у Горинському лісництві – на території Цуманської Пущі.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

В результаті оперативних дій лісової охорони вдалося встановити місце, де порушники тимчасово переховували цінну деревину – її було виявлено на одному з приватних обійсть у смт Цумань.

Про факт повідомили у поліцію. Спільно з правоохоронцями вдалося відстежити навантаження деревини та її рух, очевидно, до місця призначення. Зупинили вантажівку вже у м. Луцьку.

Нині проводиться слідство. Подробиці у цій справі буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, що ситуація із незаконними рубками цінної деревини у Ківерцівському районі є досить серйозною.

Очевидно,  і про це неодноразово йшлося в повідомленнях про крадіжки дубів, на території працює група осіб, які систематично займаються реалізацією цінної деревини, добутої незаконним способом.

За самовільну порубку деревини на території ПЗФ – кримінальна відповідальність

Державна лісова охорона звертається до всіх небайдужих громадян із проханням повідомляти про відомі факти безпосередньо у лісогосподарське підприємство чи  зателефонувавши за номером цілодобової гарячої лінії: (0332) 72 00 54

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: