15:24, 01 Березня 2019

У Луцьку зафіксували шість крадіжок з автомобілів

Попри застереження правоохоронців, водії транспортних засобів через власну необачність продовжують залишати в салонах автомобілів цінності та майно, яке стає легкою здобиччю для крадіїв, адже щоб відчинити транспортний засіб та поцупити гроші й цінні речі – часу потрібно зовсім мало.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Лише за останніх дві доби у Луцьку зафіксували 6 крадіжок з автомобілів. Тричі зловмисники викрадали акумулятори із припаркованих поряд з житловими будинками не обладнаних сигналізацією автівок.  Двічі крадіям вдалося розжитися автомагнітолами. А з припаркованого поблизу будинку на проспекті Соборності автомобіля марки “Ford Transit”, розбивши у ньому скло, злочинці викрали не лиш автомагнітолу, але і акустичну гітару.

Проте, ці злочини можна було попередити, дотримуючись простих правил:

– Обладнати автомобіль протиугінними приладами.

– Не залишати авто незамкненим без нагляду.

– На вулиці ставити автомобіль лише в освітлених місцях.

– Не залишати в авто магнітолу, відеореєстратор, техніку та інші цінні речі, а також особисті документи і готівку, навіть якщо відлучаєтеся ненадовго.

Прокуратура звертається до автовласників з проханням відповідально ставитися до збереження свого майна.

Якщо ваш автомобіль все ж таки обікрали – не торкайтесь транспортного засобу і в жодному разі не сідайте за кермо. Одразу телефонуйте “102”. Оглядаючи пошкодження автомобіля або наявність особистих речей – ви знищуєте всі речові докази і мінімізуєте шанси встановити злочинця.

Пам’ятайте – лише ваша пильність та передбачливість убезпечить вас від того, щоб не стати жертвою злочину.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: