15:57, 25 Лютого 2019

У Луцьку юнаки та дівчата декламували вірші великого Кобзаря. ФОТО

24 лютого в приміщенні «Олімпія» (пр-т Відродження, 39) комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради», провідний професіонал Ніна Лисенко організувала і провела спортивно-патріотичне свято «Тарас Шевченко – великий син українського народу» для дітей та молоді 33-го кварталу міста.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Захід пройшов у два етапи. Після урочистого відкриття, учасників і гостей задіяли в тематичній бесіді-вікторині, де показали свої хороші знання з біографії і творчості великого українського мислителя, поета і художника. Окрім цього, юнаки та дівчата декламували вірші великого Кобзаря.

На другому етапі спортивну частину заходу відкрив показовим виступом з брейк-дансу учень 1-В класу ЗЗСО № 22 Захар Бацков. Потому розпочались змагання з таких видів: армрестлінг, дартс, теніс настільний, шашки, стрибки на скакалці.

Загалом свято видалось веселим і цікавим. Всі присутні активно і спортивно провели дозвілля.

Після закінчення переможців та призерів у кожному з видів змагань нагородили дипломами та подарунками від КЗ «Луцький МЦФЗН «Спорт для всіх».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: