20:33, 28 Лютого 2019

У Луцьку втілять в життя проект «Я особлива»

Благодійний проект «Я особлива» – ідея, яку виношувала волонтерка Людмила Омокох давно і цього року нарешті втілила в життя. 

Про це повідомляє Іванна Соха.

Проект створено для мам, які виховують дитину з інвалідністю у м. Луцьку та у Волинській області з метою підтримки сімей, які виховують дитину з особливими потребами, підвищення соціального інтересу до соціально незахищених верств населення, залучення якомога більшої кількості меценатів та благодійників, таким чином спонукаючи суспільство бути більш відкритим та толерантним до чужих проблем.

Проект отримав резонанс у Луцьку та підтримку меценатів та небайдужих громадян міста і не тільки.

Триватиме 3 дні з 1 по 3 березня 2019 року, протягом яких 12 мамам-переможцям буде організоване дозвілля та дні релаксу, в тому числі і зі своїми дітками. В цілому в проекті взяло участь 120 мам з м. Луцька та Волинської обл., між якими будуть розіграні цінні подарунки від благодійників у мережі Фейсбук.

В основний день 02 березня 2019 року 12 мамам-переможцям будуть підібрані чудові образи за допомогою професійних візажистів та перукарів міста та зроблені казкові фотосесії.

На завершення буде проведена фінальна вечірка у DJ Ring Cafe 2 березня 2019 року о 16:00, де відбудеться обмін враженнями та будуть вручені подарунки переможницям від меценатів та небайдужих громадян міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: