19:52, 14 Червня 2018

У Луцьку вперше відбувся фестиваль настільних ігор для дітей

У центральній міській бібліотеці для дітей вперше відбувся фестиваль настільних ігор «Ігроманія».

Про це повідомлять на сайті Луцькради.

Участь у фестивалі взяли ті, хто полюбляє грати в настільні ігри. Саме цей вид розваг не просто піднімає настрій – він ще й тренує пам’ять, розвиває мислення та винахідливість.

На початку заходу ведуча розповіла історію настільних ігор. Діти переглянули відеоролики про настільні ігри і, зокрема, про відому гру «Монополія». Про клуб настільних ігор «Твоя фішка» розповіла присутнім його засновниця Юлія Мамчур, яка  впродовж фестивалю допомагала дітям грати в ігри. А розважав дітей відомий у Луцьку гурт брейк – дансу «Iron City».

Фестиваль зібрав до гурту  більше 40 учасників різного віку: від 5 до 15 років. І кожен знайшов собі тут свою цікаву територію.

Для наймолодших цікавими були забави на території під незвичайною назвою «МаЛюкs», де малюки разом з батьками та волонтерами грали в ігри: «Пазли», «Мозаїка», «Крокодил», «Монстри в шафу», дівчатка мали можливість пограти в гру «Модниці», а ті, хто полюбляє різні досліди та експерименти, грали у «Фіксики лабораторія».

Ще одна локація мала назву «Ерудит Ко». Тут юні знавці проявили неабиякі знання з історії та культури України у грі «Вікторина Україна», юні архітектори будували «Вежу», найуважніших визначали під час гри  «Увага».

Надзвичайною була територія під назвою «Спортсмен». Юні спортсмени мали можливість грати і бути арбітрами в  іграх «Футбол», «Хокей», «Морський бій», «Космічні війни», «Твістер», «Дартс».

Весело та гамірно було на фестивалі, кожен учасник якого отримав ще й сувенір.

Фестиваль відбувся в рамках програми «Бібліотека – територія дитинства 2018», що впродовж шкільних літніх канікул діє у бібліотечних закладах міста.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: