08:15, 14 Березня 2019

У Луцьку вперше відбудеться тиха вечірка

Вперше в Луцьку відбудеться тиха вечірка “Good Silent Party II”.

Вечірка відбудеться 23 березня.

“Тиха вечірка у навушниках – це море позитивних емоцій, це люди, які ламають стереотипи і які рухаються вперед та в ногу з часом!”, – кажуть організатори.

Учасники вечірки приходять до Волинської обласної бібліотеки у місті Луцьку із смартфоном та навушниками. Напередодні завантажують застосунок “Радіо Сковорода” або ж слухають радіо онлайн. Одягають навушники, приєднуються до радіоефіру – і відчувають на собі, що значить яскраво та драйвово розважатися з усією країною.

Радіопартнер – мандрівне “Radio SKOVORODA”. Онлай-радіо приїздить зі Львова до Старобільська, Луганської області, звідки і відбуватиметься трансляція вечірки. Виступ діджея, інтерв’ю з головним гостем, спілкування з усіма учасниками вечірки – ось таке наповнення ефіру.

Гість вечірки – письменник, лідер гурту “Жадан і Собаки” Сергій Жадан. Діджей – Sunny Boy (Михайло Лемак) та мікс нової української танцювальної музики.

Реєстрація за посиланням.

На вечірку запрошують 23 березня, трансляція з 18:00 до 20:00 у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва, за адресою проспект Волі, будинок 2.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: