12:22, 18 Червня 2019

У Луцьку водій маршрутки просить повернути зупинки «на вимогу»

Водій луцької маршрутки просить повернути зупинки “на вимогу” та залатати “ямище”.

Петицію зареєстрував Роман Черняк.

“Прохання повернути зупинки на вимогу на висадку з міста на вул. Героїв УПА та впорядкувати дорожні знаки. Хочу надати свої рекомендації як шофер маршрутного таксі 26а. Відновити зупинку “на висадку” перехрестя з вул. Озерецька, також між перехрестями з вул. Ціолковського та Жуковського, натомість можна прибрати зупинку біля садочка (вона користується низькою популярністю). Також велике прохання добавити зупинки по обидві сторони дороги на вул Заньковецької біля будинку № 20 (біля повороту на Вахтангова), перенести зупинку на висадку на вул Вахтангова буд № 25 до буд № 29, добавити зупинку на висадку біля будинку № 55. У зворотному напрямку встановити знак зупинки біля будинку № 45 на вул. Вахтангова”, – йдеться в петиції.

Лучанин просить обмежити зупинку транспортних засобів на одній стороні дороги на вулиці Героїв УПА, адже там часто трапляються аварійні ситуації.

“Організувати пішохідні переходи на вул Заньковецької до маршрутних зупинок оскільки там школа і часто переходять діти, також встановити знак “обережно діти” на вул Заньковецької з обох сторін школи. Встановити дзеркало огляду закритих перехресть на перехресті Заньковецької та Вахтангова. Всім дякую за підтримку і впровадження моїх рекомендацій!”, – звертається до влади Роман Черняк.

Окрім цього чоловік просить заасфальтувати яму на перехресті вулиць Заньковецької та Вахтангова.

“P.S. Якщо би ще заасфальтували ямище на перехресті вулиць Заньковецької та Вахтангова не було б вам ціни! Дякую!”, – пише лучанин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: