11:40, 17 Липня 2018

У Луцьку вночі демонтували п’ять кіосків. ФОТО

П’ять торгівельних кіосків сьогодні, 17 липня, демонтували інспектори департаменту муніципальної варти Луцької міської ради на земельній ділянці комунальної власності на вулиці Конякіна, 39, що на АС № 1. Це був вже другий етап демонтажних робіт. Раніше вони вже зносили тут незаконні тимчасові споруди з вказаної території. 

Про це повідомляють муніципали на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Кіоски впродовж багатьох років розміщувалися без дозвільних правовстановлюючих документів, а рішення про їх демонтаж прийняли члени виконавчого комітету Луцької міської ради ще у 2016 році. (07.10.2016 року за №  620-8, №620-18, № 620-5, № 620-9, № 620-7). З того часу, муніципали неодноразово повідомляли власників тимчасових споруд про необхідність виконання рішення виконкому, однак підприємці й надалі продовжували торгувати та ігнорували інспекторів, а кіоски самовільно не демонтовували.

Присутні під час демонтажних робіт власники кіосків, мали змогу винести з них усі речі після цього, інспектори проводили свої роботи з конструкціями. Жодних скарг від ФОПів муніципали не отримували, а майно описали та передали присутнім власникам кіосків.

Демонтажні роботи закінчились близько шостої ранку з метою відновлення безперебійної роботи автостанції. Зараз проводять прибирання після демонтажу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: